За останні 40 років спостерігається позитивний прогрес в лікуванні окологічних захворювань. Завдяки досягненням сучасної медицини дігноз рак - більше не вирок.

В ЦР “ПАРЕНС-Україна” ми впровадили програму “ОНКОФЕРТІЛІТІ”.

На жаль, застосування агресивної хіміотерапії, особливо алкілювальними препаратами та іонізуючого опромінення, призводить до ураження гамет і, відповідно, впливає на фертильність. Якість життя, після успішного лікування онкологічного захворювання, багато жінок та чоловіків пов’язують із можливістю майбутнього батьківства.

Технології для збереження фертильності у жінок та чоловіків репродуктивного віку щодня вдосконалюються та можуть допомогти саме Вам. Ми використовуємо сучасне обладнання , європейські стандарти, індивідуальний підхід та впроваджуємо новітні технології в галузі репродуктивної медицини .

ASCO ( Американська асоціація онкологів) рекомендує, щоб кожний пацієнт дітородного віку , який вступає в боротьбу з раком , був проінформований про наслідки променевої та хіміотерапії для фертильності , та про можливість збереження репродукції.

Усім жінкам віком від 14 до 40 років, яким планується проведення хіміотерапії, що може призвести до порушення функції яєчників, необхідно проконсультуватися зі спеціалістом з репродуктивної медицини.

Варто розглядати всі можливі методи збереження фертильності. Репродуктологи та андрологи нашої клініки оберуть протокол індивідуально для Вас, зважаючи на всі особливості перебіку захворювання.

IVF після кріоконсервації яйцеклітин або ембріонів може бути альтернативним методом для жінок репродуктивного віку. Що ж стосується кріоконсервації сперми, то це простий та ефективний спосіб стати батьком в бажаний момент.

Використання методів збереження фертильності не повинно впливати на ефективність лікування основного захворювання і наші досвідчені спеціалісти готові допомогти в кооперації з лікуючим лікарем.

#батькипопривсе